Kamil znów wygrywa.

        10 marca w sobotnie przedpołudnie na trasach biegowych wytyczonych na obiektach Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej przeprowadzono Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w Biegach Przełajowych.
W pierwszych tej wiosny zawodach przełajowych udział wzięło 150 zawodników, którzy rywalizowali w kategoriach wiekowych od dzieci młodszych (2007 i młodsi) do juniorów (1999-2000). W zawodach uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Kamil Książek, Damian Sowa, Aleksander Chudzik, Domnika Tworek, Damian Tworek, Michał Dyńka i  Dominik Mudy. Swoją dobrą formę potwierdził Kamil Książek, który zwyciężył w kategorii dzieci młodszych na dystansie 500m.

Mistrzostwa woj. Podkarpackiego były również pierwszą imprezą z nowego cyklu, jakim są biegi w ramach Grand Prix Podkarpacia w Biegach Przełajowych. Każda z 3 imprez biegowych wyłania zwycięzców, którzy zdobywają medale w kategoriach wiekowych oraz zdobywają punkty do klasyfikacji łącznej Grand Prix. Kolejne zawody cyklu GP odbędą się w Przemyślu (24.03), natomiast finał nastąpi 7 kwietnia również w Kolbuszowej podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 4

wczoraj 99

w ciągu tygodnia 202

w ciągu miesiąca 2570

w sumie 162057