XXV Bieg Niepodległości

                   Tradycyjnie 11 listopada w Stalowej Woli został rozegrany jubileuszowy XXV Ogólnopolski Bieg Niepodległości. Wśród uczestników na dystansach od 250m do 800m na starcie stanęli uczniowie z naszej szkoły, którzy zajmowali czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Miejsca na podium zajęli:

   Martyna Walczak – II m – 400m

   Książek Kamil – I m - 400m

   Tworek Damian – I m – 800m

   Rybiński Adrian – III m – 800m.

            Pozostali uczestnicy zawodów to: Szymańska Łucja, Nowak Zofia, Maziarz Natalia, Skrzypek Amelia, Zamojcin Aleksandra, Kuziora Oliwia, Kuziora Zofia, Tworek Dominika, Wargala Joanna, Bajdas Kamila, Tutka Oliwia, Zamojcin Oliwier, Mudy Gabriel, Chudzik Aleksander,  Sowa Daniel, Mudy Dominik, Skrzypek Jan, Kuziora Bartosz, Dziuba Michał, Książek Mateusz.                        

           Reprezentantom szkoły gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja na stronie KKS Victoria Stalowa Wola.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 111

wczoraj 122

w ciągu tygodnia 621

w ciągu miesiąca 1234

w sumie 125820