21 października na obiektach AWF Kraków odbył się ostatni z 7 biegów jakie zaliczane były do łącznej punktacji w cyklu biegów „GRAND PRIX KRAKOWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH”.
            W zawodach tych systematycznie uczestniczyła dwójka uczniów tj. Damian Tworek – biegał na dystansie 1000m oraz Kamil Książek – biegał na dystansie 500m.  O pozycji końcowej decydowała ilość zdobytych punktów poszczególnych zawodach a finałowy bieg punktowany był podwójnie.  Klasyfikacje końcową w kategorii chłopców ur. w 2006 r. wygrał Damian Tworek a Kamil Książek zajął drugie miejsce w roczniku 2007. Ponadto w zawodach uczestniczyli Adrian Rybiński, Karol Gwizdała oraz Dominika Tworek zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych.

            Gratulujemy uczniom sukcesu a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 69

wczoraj 257

w ciągu tygodnia 860

w ciągu miesiąca 2829

w sumie 127415