Finały XIX Halowego Turnieju Piłki Nożnej im bł. ks. Markiewicza       

     W sobotę, 1 kwietnia 2017, zakończyły się rozgrywki w kategorii chłopców z rocznika 2004 i młodsi.

Reprezentacja naszej szkoły pokonała w półfinale „Siódemeczkę” Stalowa Wola 2 : 0. W finale przyszło nam zagrać z reprezentacją UKS Przyszów.

Nasi chłopcy przeważali na boisku, jednak brakło skuteczności. Spotkanie rozstrzygnął kontratak przeciwników i na 30 sekund końcem meczu straciliśmy bramkę.

Rywalizację zakończyliśmy na drugim miejscu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 61

wczoraj 257

w ciągu tygodnia 852

w ciągu miesiąca 2821

w sumie 127407