Udanie zainaugurowali swój udział w XIX Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. bł. ks. Bronisława Markiewicza reprezentanci naszej szkoły z rocznika 2004 (klasa VI).

            W niedzielę 26 marca 2017, na hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli, rozegrano fazę grupową turnieju zorganizowanego przez Stowarzyszenie Opieki nad Dziećmi „Oratorium”.

            Nasza drużyna uczestniczyła w rozgrywkach grupy A swojej kategorii wiekowej. Wygrała wszystkie swoje mecze uzyskując następujące wyniki: 5 : 0 z ZKiW Team Zaklików, 4 : 1 z UKS „Lider” Jata, 5 : 0 z „Czwóreczką” Stalowa Wola, 3 : 2 z APN „Bukowa” Jastkowice i 1 : 0 z PSP nr 1 Stalowa Wola. Do dalszych rozgrywek awansowała z pierwszego miejsca w grupie.

            Reprezentacja zagrała w składzie: Rafał Bajdas VIa, Michał Dziuba VIb, Adrian Dziura VIb, Marcel Golik VIa, Mateusz Książek VIa, Adrian Rybiński VIa.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 69

wczoraj 257

w ciągu tygodnia 860

w ciągu miesiąca 2829

w sumie 127415