W dniach 21 i 23 marca nasza szkoła była gospodarzem finałów Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini – Piłce Siatkowej. Obie nasze reprezentacje wywalczyły trzecie miejsca.

            W kategorii dziewcząt szkołę podstawową reprezentowały: Aleksandra Bielecka VIb, Julia Dołowy VIa, Maria Czerniakowska VIb, Oliwia Pałamarz VIa, Milena Rybińska VIa, Aleksandra Rak VIa, Aleksandra Skrzypek V, Klaudia Warchoł VIb. Turniej wygrały dziewczęta z Zaleszan.

            W kategorii chłopców wystąpili: Rafał Bajdas VIa, Michał Dziuba VIb, Adrian Dziura VIb, Marcel Golik VIa, Mateusz Książek VIa, Bartosz Kuziora V,  Przemysław Paleń VIa, Adrian Rybiński VIa, Jan Skrzypek V, Mateusz Szoja VIa. Rywalizacja była zacięta. O wyniku zadecydowały dopiero tzw. małe punkty. Ostatecznie, do dalszych rozgrywek awansowali reprezentanci Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Stalowej Woli.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 130

wczoraj 311

w ciągu tygodnia 1370

w ciągu miesiąca 745

w sumie 145595