25 lutego w sobotnie przedpołudnie na obiektach przy stadionie w Kolbuszowej odbyły się Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w Biegach Przełajowych. Rywalizowało 160 zawodników z 14 klubów naszego Województwa oraz gościnnie biegacze z woj. świętokrzyskiego.
Najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych młodzika, juniora młodszego i juniora otrzymali medale oraz dyplomy. W kategoriach wiekowych dzieci starszych i młodszych, biegi przeprowadzono w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!”. O medale i dyplomy rywalizowały dzieci trenujące w grupach naborowych LDK!

Biegi przeprowadzono na dystansach od 500m do 3000m.

Wśród startujących mieliśmy dwóch reprezentantów naszej szkoły, którzy na dystansie 500m zajęli: Im- Damian Tworek r. 2006 i IIm -  m Kamil Książek r. 2007.

 

Gratulujemy !!!

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 2

wczoraj 61

w ciągu tygodnia 144

w ciągu miesiąca 359

w sumie 157023