27 października
2016 r. na terenach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, rozegrany został Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m. W zawodach wystartowało dwanaście zespołów z województwa, które przebrnęły przez eliminacje powiatowe i rejonowe. W gronie najlepszych znaleźli się uczniowie naszej szkoły, którzy w tym dniu pokazali prawdziwą wolę walki sportowej i charakter, a efektem tego było trzecie miejsce w końcowej rywalizacji sztafet. Drużyna występowała w składzie: D. Tworek, J. Skrzypek, B. Kuziora, R. Bajdas, M. Szoja, P. Paleń, A. Rybiński, M. Książek, M. Golik, M. Dziuba, (W. Szot - rezerwa)

                                                                                  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
 
 
 
 
 
 

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 61

wczoraj 257

w ciągu tygodnia 852

w ciągu miesiąca 2821

w sumie 127407