Finały XIX Halowego Turnieju Piłki Nożnej im bł. ks. Markiewicza       

     W sobotę, 1 kwietnia 2017, zakończyły się rozgrywki w kategorii chłopców z rocznika 2004 i młodsi.

Reprezentacja naszej szkoły pokonała w półfinale „Siódemeczkę” Stalowa Wola 2 : 0. W finale przyszło nam zagrać z reprezentacją UKS Przyszów.

Nasi chłopcy przeważali na boisku, jednak brakło skuteczności. Spotkanie rozstrzygnął kontratak przeciwników i na 30 sekund końcem meczu straciliśmy bramkę.

Rywalizację zakończyliśmy na drugim miejscu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

            Udanie zainaugurowali swój udział w XIX Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. bł. ks. Bronisława Markiewicza reprezentanci naszej szkoły z rocznika 2004 (klasa VI).

            W niedzielę 26 marca 2017, na hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli, rozegrano fazę grupową turnieju zorganizowanego przez Stowarzyszenie Opieki nad Dziećmi „Oratorium”.

25 lutego w sobotnie przedpołudnie na obiektach przy stadionie w Kolbuszowej odbyły się Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w Biegach Przełajowych. Rywalizowało 160 zawodników z 14 klubów naszego Województwa oraz gościnnie biegacze z woj. świętokrzyskiego.
Najlepsi zawodnicy w kategoriach wiekowych młodzika, juniora młodszego i juniora otrzymali medale oraz dyplomy. W kategoriach wiekowych dzieci starszych i młodszych, biegi przeprowadzono w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!”. O medale i dyplomy rywalizowały dzieci trenujące w grupach naborowych LDK!

            W dniach 21 i 23 marca nasza szkoła była gospodarzem finałów Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini – Piłce Siatkowej. Obie nasze reprezentacje wywalczyły trzecie miejsca.

            W kategorii dziewcząt szkołę podstawową reprezentowały: Aleksandra Bielecka VIb, Julia Dołowy VIa, Maria Czerniakowska VIb, Oliwia Pałamarz VIa, Milena Rybińska VIa, Aleksandra Rak VIa, Aleksandra Skrzypek V, Klaudia Warchoł VIb. Turniej wygrały dziewczęta z Zaleszan.

18 lutego w sobotnie przedpołudnie w mieleckiej hali lekkoatletycznej odbyły się Halowe Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Dzieci Starszych. Udział w nich wzięło ponad 300 najmłodszych adeptów lekkiej atletyki. Bardzo dużą część startującej młodzieży stanowiły dzieci trenujące w grupach z programu „Lekkoatletyka dla każdego!”.
Najlepsi w poszczególnych konkurencjach otrzymali medale w klasyfikacji dzieci starszych (rocznik 2004/2005) oraz dzieci młodszych (2006 i młodsi). Konkurencje w jakich rywalizowano to: 60m, 60m ppł, 300m, 600m, w dal, wzwyż, chód 2km.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 142

wczoraj 178

w ciągu tygodnia 674

w ciągu miesiąca 3342

w sumie 25380