Halowe Zawody w Mielcu w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!

            4 listopada w mieleckiej hali lekkoatletycznej rozegrano Wojewódzkie Zawody w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego!. W zawodach udział wzięło ponad 250 zawodników trenujących w grupach naborowych OLA Podkarpackie.

            Z naszej szkoły w zawodach udział wzięli:  Walczak Martyna, Tworek Dominika, Maziarz Natalia, Tworek Damian , Kamil Książek, Mudy Dominik, Adrian Rybiński, którzy startowali w konkurencjach biegowych na 60m, 300m, 600m i skoku w dal. Zawody były jednocześnie kwalifikacją do reprezentacji Województwa Podkarpackiego na Ogólnopolskie Halowe Zawody LDK w Toruniu w dniach 18-19 listopada. Kwalifikacje do Torunia uzyskało 2 uczniów: Kamil Książek – Im w biegu na 300m -52,60 ,IIIm - w skoku w dal - 3.81 oraz Damian Tworek - Im w biegu na 600m – 1.54.01.

XXV Bieg Niepodległości

                   Tradycyjnie 11 listopada w Stalowej Woli został rozegrany jubileuszowy XXV Ogólnopolski Bieg Niepodległości. Wśród uczestników na dystansach od 250m do 800m na starcie stanęli uczniowie z naszej szkoły, którzy zajmowali czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Miejsca na podium zajęli:

   Martyna Walczak – II m – 400m

   Książek Kamil – I m - 400m

   Tworek Damian – I m – 800m

   Rybiński Adrian – III m – 800m.

            Pozostali uczestnicy zawodów to: Szymańska Łucja, Nowak Zofia, Maziarz Natalia, Skrzypek Amelia, Zamojcin Aleksandra, Kuziora Oliwia, Kuziora Zofia, Tworek Dominika, Wargala Joanna, Bajdas Kamila, Tutka Oliwia, Zamojcin Oliwier, Mudy Gabriel, Chudzik Aleksander,  Sowa Daniel, Mudy Dominik, Skrzypek Jan, Kuziora Bartosz, Dziuba Michał, Książek Mateusz.                        

           Reprezentantom szkoły gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Fotorelacja na stronie KKS Victoria Stalowa Wola.

            21 października na obiektach AWF Kraków odbył się ostatni z 7 biegów jakie zaliczane były do łącznej punktacji w cyklu biegów „GRAND PRIX KRAKOWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH”.
            W zawodach tych systematycznie uczestniczyła dwójka uczniów tj. Damian Tworek – biegał na dystansie 1000m oraz Kamil Książek – biegał na dystansie 500m.  O pozycji końcowej decydowała ilość zdobytych punktów poszczególnych zawodach a finałowy bieg punktowany był podwójnie.  Klasyfikacje końcową w kategorii chłopców ur. w 2006 r. wygrał Damian Tworek a Kamil Książek zajął drugie miejsce w roczniku 2007. Ponadto w zawodach uczestniczyli Adrian Rybiński, Karol Gwizdała oraz Dominika Tworek zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych.

            Gratulujemy uczniom sukcesu a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.

         31 października w naszej szkole odbył się kolejny Event w ramach programu „Lekkoatletyka Dla Każdego”. Uczestnikami zajęć były dzieci z klas I-III szkoły podstawowej w łącznej liczbie 60 uczniów (37 dziewczynek i 23 chłopców). Dzieci rywalizowały w konkurencjach biegowych – bieg sprinterski z różnych pozycji wyjściowych, bieg przez płotki oraz rzucie oszczepem piankowym. Po zajęciach wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Finały XIX Halowego Turnieju Piłki Nożnej im bł. ks. Markiewicza       

     W sobotę, 1 kwietnia 2017, zakończyły się rozgrywki w kategorii chłopców z rocznika 2004 i młodsi.

Reprezentacja naszej szkoły pokonała w półfinale „Siódemeczkę” Stalowa Wola 2 : 0. W finale przyszło nam zagrać z reprezentacją UKS Przyszów.

Nasi chłopcy przeważali na boisku, jednak brakło skuteczności. Spotkanie rozstrzygnął kontratak przeciwników i na 30 sekund końcem meczu straciliśmy bramkę.

Rywalizację zakończyliśmy na drugim miejscu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 66

wczoraj 86

w ciągu tygodnia 758

w ciągu miesiąca 2384

w sumie 43709