Skorzystaj z bezpłatnego generatora zdjęć do mLegitymacji

          Rozpoczynający się rok szkolny wiąże się z wyrabianiem legitymacji przez uczniów. Jako, że szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja, uczniowie szkoły mogą skorzystać z bezpłatnego narzędzia dostępnego w Internecie w celu przygotowania odpowiedniego zdjęcia do elektronicznego dokumentu legitymacyjnego. Bezpłatny Generator Zdjęć pozwoli uzyskać taką fotografię, która spełni wszystkie kryteria zdjęć do mLegitymacji. Fotografię do mLegitymacji można samodzielnie wykonać w domu. Jedyne, czego potrzebujesz to smartfon. Załaduj zdjęcie ze swojej galerii lub wykonaj nowe, a Bezpłatny Generator Zdjęć zadba o to, by fotografia była dobrze wykadrowana i przycięta. Nie musisz martwić się o tło ‒ narzędzie automatycznie je usunie. Trzeba pamiętać, by przed wykonaniem zdjęcia zdjąć czapkę lub inne nakrycia głowy. Fotografia do mLegitymacji musi spełniać kilka podstawowych kryteriów: osoba widoczna na zdjęciu powinna patrzeć w kierunku obiektywu, twarz osoby pozującej do zdjęcia ma być ustawiona prosto, oświetlenie twarzy powinno być równomierne. Obsługa Bezpłatnego Kreatora do zdjęć jest bardzo prosta i na pewno każdy sobie z nią poradzi.

         Jak skorzystać z Bezpłatnego Generatora do zdjęć? Wejdź w przeglądarkę internetową w swoim telefonie, a następnie skorzystaj z linku, który znajduję się pod artykułem. Wciśnij żółty przycisk Zrób zdjęcie; lub wybierz fotografię zapisaną na Twoim smartfonie. Wciśnij przycisk z napisem Pobierz. Zapisz zdjęcie na urządzeniu, z którego korzystasz. Tak przygotowaną fotografię można wykorzystać do mLegitymacji, którą będziesz się identyfikował. Jak widzisz, cały proces przygotowania zdjęcia jest niezwykle łatwy i zajmuje nie więcej niż minutę! 

Odnośnik: Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 2

wczoraj 134

w ciągu tygodnia 268

w ciągu miesiąca 3017

w sumie 204102