Wycieczka do kina Helios

           17 września uczniowie klasy II a i II b wraz z wychowawczyniami i opiekunami pojechali do kina Helios w Stalowej Woli. W kinie czekała na nich niespodzianka w postaci spotkania edukacyjnego "Kino Na Temat. Junior - Przyroda i człowiek". Warsztaty zakończył Quiz z nagrodami. Nasi uczniowie wykazali się wiedzą z zakresu ekologii i zostali nagrodzeni butelkami filtrującymi do wody kranowej Dafi. Z wielkim zainteresowaniem obejrzeli projekcję komedii "Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła".  Celem tej wycieczki była integracja uczestników i wzmocnienie więzi koleżeńskich, kształtowanie wrażliwości estetycznej, nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (kino) oraz w środkach transportu, udział w seansie kinowym wzmacniającym więzi rodzinne, wzbogacającym wiedzę ekologiczną i kompetencje społeczne. Uśmiechnięte buzie świadczyły o dobrze spędzonym dniu. Naładowani pozytywną energią wrócili do szkoły. Na zakończenie grupa otrzymała cukierki od przewoźnika, który świadczył usługę transportową. Uczniowie wrócili do domów w doskonałych humorach, uznając, że dzień był wyjątkowo udany.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 2

wczoraj 134

w ciągu tygodnia 268

w ciągu miesiąca 3017

w sumie 204102