5 września odbyły się w Jastkowicach uroczystości uczczenia 82 rocznicy śmierci  kpr. Franciszka Dziuby. Władze Gminy Pysznica na czele  z wójtem Łukaszem Bajgierowiczem złożyły kwiaty pod tablicą upamiętniającą Kaprala Franciszka Dziubę przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Jastkowicach, następnie nastąpił przemarsz na mszę świętą do kościoła. Po zakończonej mszy odbył się koncert Grupy Rekonstrukcyjnej Żołnierzy Wojska Polskiego Wrzesień 1939.
Aktywny udział w tych uroczystościach wzięła nasza szkoła, która przygotowała program artystyczny pod kierunkiem nauczyciela Konrada Cholewińskiego, a Poczet Sztandarowy Szkoły godnie reprezentował naszą szkołę podczas tych uroczystości.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 2

wczoraj 134

w ciągu tygodnia 268

w ciągu miesiąca 3017

w sumie 204102