„Die schönste Osterkarte”

WIELKANOC już tuż, tuż!!! OSTERN steht vor der Tür!!! Aby poczuć atmosferę nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy uczniowie przystąpili do Konkursu na najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną. Celem konkursu było pobudzenie inwencji twórczej uczniów oraz zmotywowanie uczniów do doskonalenia sprawności językowych. Przy ocenie prac konkursowych brana była pod uwagę: oryginalność projektu graficznego kartki, pomysłowość, forma i poprawność zamieszczonych życzeń.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Aleksander Chudzik, kl. VII b
II miejsce: Julia Bełzak, kl. VII a
III miejsce ex aequo: Zofia Kuziora, kl. VII a oraz Igor Książek, kl. VII b
Wyróżnienia: Julia Pająk, kl. VII a, Jakub Popek, kl. VIIb
W konkursie wzięli udział również: Aleksandra Kuziora kl. VII a, Amelia Skrzypek kl. VII a, Julia Cichoń kl. VII a, Kinga Portka kl. VII b, Kornelia Cisek kl. VII a, Natalia Krzych kl. VII a, Natalia Maziarz kl. VII a, Oliwia Tutka kl. VIII b, Zuzaznna Kuziora kl. VII a.
Gratuluję i zapraszam do udziału w konkursach.
Eure Deutschlehrerin

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 100

wczoraj 128

w ciągu tygodnia 393

w ciągu miesiąca 1555

w sumie 184681