PINGWIN 2020
Znane już są wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Pingwin 2020. Z naszej szkoły w zmaganiach wzięło udział 24 uczniów klas IV – VIII. Konkurs został przeprowadzony w formie testu, który składał się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jeden był prawidłowy. Najlepiej napisała i największą liczbę punktów uzyskała uczennica klasy VIII „b” Joanna Wargala, która otrzymała dyplom laureata i nagrodę książkową. Dyplom wyróżnienia za dobre wyniki i wysokie miejsce otrzymały również uczennice klasy VII „a” Zuzanna Kuziora i Martyna Walczak. Laureatce i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie GRATULUJEMY!

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 83

wczoraj 128

w ciągu tygodnia 376

w ciągu miesiąca 1538

w sumie 184664