Świąteczna Paczka dla Seniora

Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej szkolnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc innym bezinteresownie
Nasza szkoła w tym roku objęła pomocą 4 seniorów przygotowując 23 paczki.Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom: rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły oraz wszystkim zaangażowanym w tegoroczna akcję Świąteczna Paczka dla Seniora. Mamy nadzieję, że dla obdarowanych przez nas osób Święta Bożego Narodzenia były szczęśliwe. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji.
W szczególny sposób dziękujemy naszym wolontariuszom, którzy przez 3 dni pracowali nad przygotowaniem paczek tj. Kamili Bajdas, Joannie Bajdas, Joannie Rybak, Wiktorowi Dziuba, Joannie Wargala, Emilii Stepień, Karolinie Świercz, Piotrowi Wzorek, Karolinie Trawińskiej, Zuzannie Warchoł, Oliwii Tutka, Wiktorowi Sagan oraz strażakom OSP w Jastkowicach za pomoc w dostarczeniu podarunków.
Cieszymy się, że razem z nami odmieniacie świat na lepszy!

Opiekunowie SKW

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 52

wczoraj 55

w ciągu tygodnia 532

w ciągu miesiąca 1323

w sumie 173275