Bezpieczne wakacje 2020

16 października 2020 r. Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli wyłoniła zwycięzców konkursu „Bezpieczne wakacje 2020” na szczeblu powiatowym. Komisja wybrała dziewięć prac, które wezmą udział w wojewódzkim etapie konkursu.
Celem konkursu jest popularyzowanie bezpiecznego zachowania, ograniczenie przestępczości i demoralizacji dzieci i młodzieży. Jednym z celów jest edukowanie i uwrażliwianie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powyższym konkursie w trzech kategoriach wiekowych: 6 – 9 lat, 10 – 12 lat i 13 – 15 lat. Laureatem tegorocznego konkursu „Bezpieczne wakacje 2020” na szczeblu powiatowym została uczennica klasy VII „a” Julia Bełzak (w trzeciej kategorii wiekowej), która przechodzi do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy Julii i zyczymy powodzenia na dalszym etapie!

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 78

wczoraj 115

w ciągu tygodnia 651

w ciągu miesiąca 1156

w sumie 190873