Pasowanie na ucznia

23 października 2020 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie i pasowanie dzieci z klasy I „a” i I „b” na uczniów PSP im. Armii Krajowej w Jastkowicach. Uroczystość odbyła się w dwóch grupach. 
Akademię rozpoczęła uczennica klasy VIII, kierując ciepłe słowa do swoich najmłodszych koleżanek i kolegów. W następnej kolejności klasa pierwsza zaprezentowała swoje wiadomości i umiejętności, recytowała wiersze oraz śpiewała piosenki. Kolejnym etapem spotkania było uroczyste złożenie ślubowania. Następnie pani Dyrektor dokonała aktu pasowania każdego dziecka na ucznia szkoły poprzez dotknięcie lewego ramienia  symbolicznym ołówkiem.
Na pamiątkę przyjęcia siedmiolatków w poczet braci uczniowskiej, dzieci otrzymały dyplomy, słowniki ortograficzne oraz upominki od Wójta Gminy Pysznica.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 53

wczoraj 55

w ciągu tygodnia 533

w ciągu miesiąca 1324

w sumie 173276