Konkurs wiedzy o Patronie Szkoły

21 października w naszej szkole odbył się  szkolny konkurs wiedzy związany z Patronem Szkoły. Tym razem tematem byli dowódcy Armii Krajowej. W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas 7 i 8. Pytania dotyczyły działalności wojskowej dowódców Armii Krajowej gen. Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego, gen. Stefana Roweckiego, gen. Tadeusza Komorowskiego oraz gen. Leopolda Okulickiego. Zwycięzcą konkursu  został uczeń klasy 8a - Michał Dyńka, który zdobył  największą ilość punktów. Drugie miejsce zajęła Zuzanna Warchoł z klasy 8a, a trzecie Dominik Mudy z klasy 8b. Zwycięzcom gratulujemy!
Organizatorem konkursu był nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie Mariusz Szewc, szczególne słowa podziękowania należą się Annie Jabłońskiej- Bis za pomoc w organizacji.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 15

wczoraj 98

w ciągu tygodnia 574

w ciągu miesiąca 712

w sumie 187257