FIZYKA W OBIEKTYWIE
Od września do  04 czerwca w naszej szkole  trwa konkurs fizyczny dla klas 7 i 8  „FIZYKA W OBIEKTYWIE” . Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęcia, przedstawiającego dowolnie wybrane zjawisko fizyczne,  występujące w przyrodzie lub celowo wyeksponowane w przeprowadzonym przez uczniów doświadczeniu .
Celem konkursu jest popularyzacja fizyki,  zainteresowanie uczniów obserwacją i eksperymentami,  kształtowanie umiejętności dostrzegania różnorodnych zjawisk fizycznych w otaczającej przyrodzie a także  wzbogacenie form pracy z uczniami.
Format zdjęć nie może być mniejszy niż 13 cm x 18 cm. Liczba zdjęć jednego uczestnika konkursu nie może przekraczać pięciu i  na odwrocie każdej fotografii należy podać nazwisko i imię autora oraz  nazwę przedstawianego zjawiska.
Zapraszamy do udziału!

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 76

wczoraj 89

w ciągu tygodnia 76

w ciągu miesiąca 2325

w sumie 164489