Chrystus powiedział: „Ufajcie – Jam zwyciężył świat!” Niech więc spotkanie z Chrystusem w Poranek Zmartwychwstania napełni Wasze serca pokojem, nadzieją na lepsze jutro i odwagą w pokonywaniu przeciwności życia. Niech radość Zmartwychwstania stanie się Waszym udziałem. Niech te dni, w których Życie zwyciężyło śmierć, Łaska pokonała grzech, a Miłość okazała się silniejsza od nienawiści, przyniosą Wam wiele wewnętrznego pokoju, ciepła i wesela.

Obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych, z radosnym Alleluja życzy

dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jastkowicach

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 12

wczoraj 99

w ciągu tygodnia 568

w ciągu miesiąca 3354

w sumie 153921