Wycieczka do Muzeum Bombki Choinkowej

W dniu 8.11.2019 dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Pod opieką przewodnika dzieci poznały cały proces produkcji bombek, niezbędne do pracy narzędzia oraz techniki pracy.

Zwiedziły dmuchalnię bombek, dekoratornię i wzięły udział w warsztatach zdobienia swojej własnej bombki choinkowej. Dzieci miały również okazję poznać różne style ozdabiania choinek: francuski, amerykański, staropolski. Wszyscy uczestnicy chętnie podziwiali piękne i niepowtarzalne ozdoby choinkowe. Na zakończenie wycieczki uczestnicy zakupili bombki, którymi udekorują świąteczne choinki.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 6

wczoraj 113

w ciągu tygodnia 119

w ciągu miesiąca 2621

w sumie 133265