31 maja 2019 w naszej szkole odbył się piknik rodzinny. Tegoroczna impreza była jednocześnie podsumowaniem działań w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę”.

        Najmłodsi uczniowie przygotowali występy dla Mam i Tatusiów. Starsi zaprezentowali przed publicznością swoje talenty. Nie zabrakło śpiewu, tańca i gry na instrumentach.

        Po części artystycznej przyszedł czas na doskonałą zabawę. Jak co roku dużą popularnością cieszyły się loteria fantowa oraz rodzinne konkurencje sportowe. Długie kolejki ustawiały się przed stoiskiem, na którym w fantazyjne wzory można było pomalować twarz. Pogoda dopisała i do wieczora na szkolnym podwórku dzieciaki korzystały z wielu atrakcji, m.in. z suchego basenu i dmuchanego zamku.  Na wszystkich czekał  poczęstunek. Szkolna stołówka serwowała w tym dniu zapiekanki, popcorn oraz pyszne ciasta przygotowane przez uczniów i rodziców.

         Nasz piknik zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych: Łukasz Bajgierowicz – wójt Gminy Pysznica, Witold Pietroniec – zastępca wójta Gminy.

        Impreza została częściowo sfinansowana ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2019 r. w ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę”.

Serdecznie dziękujemy również sponsorom:  Skład Kruszyw Dąbrowa Rzeczycka - Robert Skrzypek,  DELTA Tomasz Wejman,  PABAX Krzysztof Bajdas, Usługi Transportowe Krzysztof Skrzypek, Tartacznictwo Danuta Hlawacz , Sklep Sportowy Maraton.

Środki zebrane podczas pikniku zostaną przeznaczone na zakup nowego sztandaru szkoły.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 10

wczoraj 99

w ciągu tygodnia 566

w ciągu miesiąca 3352

w sumie 153919