Konkurs recytatorski

Dnia 16 maja br. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski zorganizowany z okazji „Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego”. Celem konkursu było upowszechnienie znajomości treści dobra narodowego jakim jest „PAN TADEUSZ”, kształtowanie kultury żywego słowa, doskonalenie kunsztu recytatorskiego, rozwijanie uczniowskich zainteresowań czytelniczych oraz kompetencji i umiejętności pomocnych w wystąpieniach publicznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.

Kategoria IV – VI

I miejsce – Daniel Sowa (V b)

II miejsce – Zuzanna Warchoł (VI a)

III miejsce – Kamila Bajdas (VI a)

Wyróżnienie – Michał Dyńka (VI a)

Kategoria VII -VIII

I miejsce - Aleksandra Rak (VIII a)

II miejsce – Roksana Stadnik (VIII a)

III miejsce – Kamil Skrzypek (VII)

Wyróżnienie  - Eliza Kisiel (VIII a)

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 10

wczoraj 309

w ciągu tygodnia 867

w ciągu miesiąca 3393

w sumie 137060