IX Gminny Bajkowy Konkurs Matematyczny

Dnia 9 maja 2019 roku w naszej szkole odbyła się IX edycja Gminnego Bajkowego Konkursu Matematycznego. Do konkursu przystąpili uczniowie klas IV z terenu Gminy Pysznica. Uczniowie pracowali w grupach 4-osobowych i zmagali się o miano najlepszej drużyny, z zadaniami tekstowymi, rebusami i z zagadkami matematycznymi. Tegorocznymi zwycięzcami zostali uczniowie z PSP w Kłyżowie. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Czuba i Adam Rycerz z klasy IV a oraz Laura Kmiecik i Hubert Chyła z klasy IV b. Po zakończonym konkursie uczniowie mieli możliwość zapoznania się z interaktywną aplikacją LearningApps. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i słodki poczęstunek. Dyplomy i nagrody dla zwycięzców ufundowane przez Wójta Gminy Pysznica wręczył dyrektor szkoły p. Bogdan Dziuba.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział.

Organizatorzy

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 2

wczoraj 61

w ciągu tygodnia 144

w ciągu miesiąca 359

w sumie 157023