26 kwietnia uczniowie z terenu Gminy Pysznica tj. przedstawiciele ze szkół w Jastkowicach, Pysznicy, Kłyżowie i Krzakach wraz z opiekunami gościli
w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie na zaproszenie podsekretarza stanu Pana Marcina Warchoła. Podczas spotkania Pan Minister opowiadał uczniom o pracy w ministerstwie i swojej pracy naukowej, a później odbyły się warsztaty dla młodzieży z dziedziny sądownictwa. Następnie uczniowie odwiedzili Sejm RP, w którym przyglądali się pracy posłów i senatorów.
Wspomniana wycieczka zorganizowana została przez Pana Aleksandra Jabłońskiego - Przewodniczącego Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego Powiatu Stalowowolskiego, któremu towarzyszyli Pan Mariusz Sołtys - Wicestarosta stalowowolski oraz Pan Dariusz Toczyński - Burmistrz Zaklikowa.

        Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Ministra Warchoła za możliwość udziału w tej wycieczce oraz ciekawe spotkanie.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 57

wczoraj 39

w ciągu tygodnia 57

w ciągu miesiąca 944

w sumie 111053