Podziękowanie za udział w akcji „GÓRA GROSZA”

W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu dziękujemy Uczniom naszej szkoły i ich Rodzicom za udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom”, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Pośrednim, ale najważniejszym przesłaniem akcji jest pokazanie najmłodszym jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. W tym roku uczniowie naszej szkoły zebrali rekordową kwotę 909,57zł o łącznej wadze 78kg.

I miejsce zajęła klasa V a

II miejsce – klasa VI b

III miejsce – klasa VI a

Wyróżnienie – klasa I b

Uczniowie zaangażowali swoje rodziny w zbieranie monet, cieszy również fakt, że potrafią dzielić się z innymi i nie zostają obojętni na los osieroconych dzieci bo: „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie”. Bardzo dziękujemy wszystkim o wielkim sercu za wsparcie akcji i zachęcamy do udziału w kolejnych.

Opiekunowie SKW

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 3

wczoraj 121

w ciągu tygodnia 240

w ciągu miesiąca 1586

w sumie 115110