26 marca 2019 w miasteczku ruchu drogowego na parkingu przy parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Stalowej Woli odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W zmaganiach wzięło udział 10 drużyn ze szkół podstawowych w 2 kategoriach wiekowych. Nad przebiegiem konkursu czuwali policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Stalowej Woli i pracownicy Automobilklubu Stalowa Wola. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną, praktyczną oraz znać zasady udzielania pierwszej pomocy.

          Nasza drużyna ze szkoły podstawowej w składzie: Zofia Kuziora (5a), Karolina Trawińska (6a), Adam Dyńka (5a), Mateusz Skrzypek (5a) po zaciętej rywalizacji wywalczyła I miejsce.

          Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 10

wczoraj 135

w ciągu tygodnia 252

w ciągu miesiąca 1622

w sumie 117982