.                           REKRUTACJA 2021/2022                       . 

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej  w Jastkowicach informuje, że w dniach od 01 do 19 marca odbędą się zapisy:
- do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej - dzieci urodzonych w roku 2015 i młodszych
oraz
- do klasy pierwszej szkoły podstawowej - dzieci urodzonych w roku 2014

Wypełnione wnioski można składać w sekretariacie szkoły po wcześniejszym kontakcie telefonicznym tel. 15 841 03 11 lub przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Jastkowicac

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Jastkowicach   

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w oddziale  przedszkolnym  przy  Publicznej Szkole Podstawowej im. Armii Krajowej w Jastkowicach   

ZARZĄDZENIE NR 12/2021 WÓJTA GMINY PYSZNICA z dnia 29 stycznia 2021 r.   
w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2021/2022 do klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Pysznica

ZARZĄDZENIE NR 13/2021 WÓJTA GMINY PYSZNICA z dnia 29 stycznia 2021 r.   
w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów na rok szkolny 2021/2022 do publicznych przedszkoli, innych form wychowania przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych przy publicznych szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Pysznica

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 83

wczoraj 128

w ciągu tygodnia 376

w ciągu miesiąca 1538

w sumie 184664