Jasełka Współczesne

Dnia 21.12.2018 r. aktorzy szkolnego koła teatralnego zagrali dla społeczności szkolnej „Jasełka Współczesne”. Współczesność przedstawienia opierała się między innymi na tym, iż Rodzina Święta zjawiła się tu i teraz w XXI wieku, w typowym rozpędzonym mieście, nieopodal przystanku na ulicy Betlejemskiej. Poza grą aktorską widzowie mieli okazję posłuchać ciekawych aranżacji muzycznych swoich koleżanek oraz wejść w interakcję z samymi aktorami. Szkolne koło teatralne wystąpiło ze swoim przedstawieniem także 6 stycznia w Święto Trzech Króli. Zagrali wtedy dla rodziców, lokalnej społeczności, Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Jastkowickiej oraz władz gminnych reprezentowanych przez Wójta Łukasza Bajgierowicza oraz Przewodniczącego Rady Gminy Krzysztofa Skrzypka.

obejrzyj Jasełka na YouTube

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 37

wczoraj 105

w ciągu tygodnia 658

w ciągu miesiąca 2398

w sumie 99377