Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca Samorząd Uczniowski z okazji Pierwszego Dnia Wiosny przygotował wiele atrakcji dla uczniów naszej szkoły. Zaczęło się od przeciągania liny, która to konkurencja dostarczyła wielu emocji, później były „ gorące krzesła”, gdzie trzeba było wykazać się sprytem i szybkością w działaniu. Następnie w parach nadmuchane balony trzeba było przenieść pomiędzy słupkami, a na koniec została najbardziej widowiskowa zabawa czyli „ jedzenie pączka na czas”, przy której było sporo słodkiego uśmiechu.   W konkurencjach brali uczniowie klas I - III oraz pozostali z podstawówki i gimnazjum. Po grach i zabawach odbyły się pokazy z fizyki, podczas których autorzy przygotowali wiele ciekawych doświadczeń .Uczniowie Pierwszy Dzień Wiosny spędzili wesoło i naukowo.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 92

wczoraj 103

w ciągu tygodnia 195

w ciągu miesiąca 1861

w sumie 96034