W środę 28.03.2018 w oddziale przedszkolnym mieliśmy wyjątkowych gości. Byli nimi Pani Martyna – weterynarz wraz ze swoim psem rasy seter szkocki Gordon – Guczą. Gucza nie jest zwykły pieskiem – posiada certyfikację Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego w specjalnościach Edukacja z psem i Terapia z psem. Najprościej pisząc jest psem terapeutą, który pomaga między innymi dzieciom. Podczas odwiedzin dzieci zapoznały się z tematyką opieki nad zwierzętami. Miały okazję zobaczyć wszystkie potrzebne rzeczy do pielęgnacji psa, dowiedziały się jak należy zachowywać się przy piesku oraz jakie mamy rodzaje „psich zawodów”. Zarówno dzieci jak i Gucza świetnie się bawili. Dziękujemy Pani Martynie za wspaniałą lekcję.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 120

wczoraj 150

w ciągu tygodnia 403

w ciągu miesiąca 2143

w sumie 99122