Szkolny konkurs recytatorski rozstrzygnięty !!!

Dnia 1.03.2018 r. uczniowie naszej szkoły stanęli w szranki podczas szkolnego konkursu recytatorskiego. Uczestnicy startowali w dwóch kategoriach. W wykonaniu klas IV i V mieliśmy okazję obserwować interpretacje głosowe poezji Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, natomiast w klasach starszych, wszyscy uczestnicy zdecydowali się na poezję Zbigniewa Herberta. Cieszy to tym bardziej, gdyż obecnie przeżywamy ustanowiony przez sejm RP rok Herberta, w okrągłą XX rocznicę jego śmierci. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż część uczniów poza przygotowaniem samej recytacji, pozwoliła sobie na zaangażowanie choreografii, która dodatkowo nadawała kolorytu.

 Komisja w składzie:

mgr Renata Bącal-Pączek,

mgr Małgorzata Liwak,

mgr Konrad Cholewiński,

podjęła następujący werdykt:

Kategoria kl. IV – VI

I miejsce – Milena Mozgawa, klasa V „b”

II miejsce – Zuzanna Warchoł, klasa V „a”

III miejsce – Zuzanna Kuziora, klasa IV „a”

Wyróżnienie – Joanna Wargala, klasa V „b” oraz Daniel Sowa, klasa IV „b”

Kategoria kl. VI – VII

I miejsce – Roksana Stadnik, klasa VII „a”

II miejsce – Kamil Skrzypek, klasa VI

III miejsce – Wiktoria Ambroziewicz, klasa VI

W imieniu komisji konkursowej oraz dyrekcji szkoły, serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wyróżnionym jak i wszystkim uczestnikom. Życzymy dalszych sukcesów oraz mamy nadzieję na reprezentowanie naszej szkoły również na wyższych szczeblach.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 120

wczoraj 150

w ciągu tygodnia 403

w ciągu miesiąca 2143

w sumie 99122