Maluj z głową, czyli przepis na sukces w konkursie plastycznym

Pomysł, dziecięca wyobraźnia, pozornie chaotyczna chęć przekazania całej swojej wiedzy oraz pasja tworzenia pozwoliły waszej młodszej koleżance – Julce osiągnąć duży sukces.

Julka Kuziora, bo o niej mowa, jest uczennicą klasy II PSP. Jej zainteresowania to: jazda konna i malowanie, rysowanie, wycinanie, eksperymentowanie z różnymi technikami plastycznymi. Swoim pasjom poświęca wiele czasu.

W październiku wzięła udział w XI edycji konkursu BEZPIECZNE WAKACJE 2017. Jej praca została dostrzeżona i nagrodzona przez jury w etapie powiatowym. Zdobyła II miejsce w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat. Dyplom i nagrodę odebrała w Komendzie Powiatowej Policji w Stalowej Woli, z rąk zastępcy Komendanta mł. insp. Jacka Irackiego. Miało to miejsce 07.11.2017r.

 

08.12.2017 r. w Refektarzu Muzeum Okręgowego w Rzeszowie odbył się finał XI edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2017”.

Julka otrzymała nagrodę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, za wieloaspektowość pracy plastycznej w dziedzinie zagrożeń.

W uroczystym finale konkursów uczestniczyli, a także wręczali nagrody, dyplomy i podziękowania: Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie mł. insp. Piotr Kluz, Dyrektor Muzeum Okręgowego w Rzeszowie Bogdan Kaczmar, Zastępca Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie Monika Bernat oraz Podkarpacki Wicekurator Oświaty Stanisław Fundakowski. W spotkaniu wziął także udział Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie Zenobiusz Kajda.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 21

wczoraj 124

w ciągu tygodnia 251

w ciągu miesiąca 2134

w sumie 109272