24 października 2017 roku w naszej szkole odbyło się ślubowanie i pasowanie dzieci z klasy pierwszej na uczniów PSP im. Armii Krajowej w Jastkowicach.
Uroczystość rozpoczęli starsi uczniowie, kierując ciepłe słowa do swoich najmłodszych koleżanek i kolegów. W następnej kolejności klasa pierwsza zaprezentowała swoje wiadomości i umiejętności, recytowała wiersze oraz śpiewała piosenki. Kolejnym etapem spotkania było uroczyste złożenie ślubowania. Następnie pan Dyrektor dokonał aktu pasowania każdego dziecka na ucznia szkoły, poprzez dotknięcie lewego ramienia symbolicznym ołówkiem.
Na pamiątkę przyjęcia siedmiolatków w poczet braci uczniowskiej, dzieci otrzymały dyplomy oraz zaznaczyły odbicie swoich palców w szkolnej kronice.

nowe zdjęcia

zdjęcia archiwalne

odwiedziło nas:

dzisiaj 66

wczoraj 86

w ciągu tygodnia 758

w ciągu miesiąca 2384

w sumie 43709